Menu

Każdy ma prawo do godnego odszkodowania

Blog ma za zadanie, pomoc społeczeństwu w uzyskaniu godnego odszkodowania. Szerzenie wiedzy i świadomości osób, które uległy wypadkom w zakresie praw osób poszkodowanych.

Polityka biznesowa TU

malgonia67

Poszkodowani w wypadkach, dokładnie już wiedzą o czym piszę. Wszyscy, którzy ubiegają się o należne odszkodowanie lub zadośćuczynienie dokładnie wiedzą, że to nie jest takie proste. Większość osób, która zwraca się do Towarzystw Ubezpieczeniowych o należne odszkodowanie, dostaje odmowę lub jakieś śmiesznie małe pieniądze. Uzyskanie odszkodowania, to jest nic innego jak proces cywilny, a więc bez prawnika ani rusz. Osoby już skrzywdzone przez los, przez wypadek , który nie jednokrotnie zmienia ich życie stają w nadziei i zupełnie samotnie przed ogromną korporacją, która co do zasady odpowiada NIE .. nie należy się , brak podstaw itp. Mały człowiek stając przed tą machiną urzędniczą jest bezradny, a często również bez wiedzy z braku sił po wypadku na walkę z molochem rezygnuje z swoich praw do godnego odszkodowania. Zasada jest prosta, mimo że odszkodowanie jest zasadne odpowiedź TU będzie Nie! dlaczego? Otóż na 10 osób, które powinno otrzymać odszkodowanie, a którym to odmówiono takiego prawa tylko 3 osoby dajmy na to podejmie walkę o swoje prawo w Sądzie! Nie zgadzam się z tym! ... ale  niestety 7 osób zrezygnuje, a więc wszystko to czysty biznes dla TU! Sprawy ulegają przedawnieniu i już nic z tym nie można zrobić. Biznes TU ma się w tym przypadku doskonale. Sama na własnej skórze miałam okazję przekonać się jak łatwo można zrezygnować. Czas wyrównać siły, nastały czasy, że nie musisz już samotnie dochodzić sprawiedliwego i godnego odszkodowania...  zawsze może mieć wsparcie udzielone w profesjonalny sposób przez adwokata. Niestety osoby poszkodowane przez los nie wierzą, że system może być aż tak chory, no ale niestety tak jest. Wsparcie prawne, udzielane jest w Naszej Kancelarii Prawnej, profesjonalnie, przez wykwalifikowaną kadrę tj. adwokat, radca prawny, nie przez osoby, które są przyuczone do pisania pozwów czy roszczeń. Zresztą zawsze o tym mówię, że trzeba zwrócić uwagę z kim się podpisuje umowę o usługę w prowadzeniu takiej sprawy. Jest bardzo dużo podmiotów rzekomo skutecznie pomagających w uzyskaniu należnego odszkodowania, ale o tym w następnym odcinku .

1. To na poszkodowanym zgodnie z art. 6 kc leży udowodnienie rozmiaru szkody jakiej doznał, to na poszkodowanym leży ten obowiązek aby wskazać i udowodnić co stracił, jaki szeroki jest rozmiar szkody, a bez odpowiedniej wiedzy i materiału dowodowego jest to często wręcz nie możliwe! Często spotykam się z przeświadczeniem, że skoro miałem wypadek, to już za ten fakt ubezpieczyciel wypłaci mi odszkodowanie. Nie ma  nic bardziej błędnego!

Proszę się nie łudzić! Przed TU musisz stanąć z teczką materiałów, zdjęć, dokumentów medycznych , wiedzą z tego zakresu i wiedzą prawną! w przeciwnym przypadku otrzymujesz odmowę i pozostaje SĄD! W sądzie już niestety może Ci pomóc tylko adwokat, lub radca prawny. Dlatego uważam, że szkoda marnować Twój cenny czas na jakieś tam firmy odszkodowawcze, ponieważ w 90% i tak sprawy kończą się w sądzie! Masz taką możliwość i szansę aby o Twoje sprawy zadbał od samego początku prawnik ... a więc bądź mądry wybierz adwokata! Dlatego Kancelaria Prawna ze specjalizacją w odszkodowaniach jest najlepszym wyborem, bo tylko tu masz dostęp do adwokatów i radców prawnych, a Twoją sprawą od pierwszego kontaktu zajmuje się adwokat!

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Radca Prawny Trójmiasto] 95.40.130.*

    Jasne, że warto od razu powierzyć swoją sprawę prawnikowi, adwokatowi, czy też radcy prawnemu. Ich doświadczenie z pewnością wam pomoże w pozytywnym zakończeniu sprawy

  • Gość: [Radcy prawni] *.dynamic.chello.pl

    Zgadzam się z poprzednikiem - bez prawnika lub nawet całej kancelarii adwokackiej ani rusz! Ubezpieczalnie są cwane. Tylko szukają powodów na odmowę wypłat z tytułu różnych podmiotów ubezpieczeń. Prawnicy dokładnie wiedzą jak taka działalność wygląda i jak w takich sytuacjach postępować.

© Każdy ma prawo do godnego odszkodowania
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci